MRP-Vizuální účetní systém

Moderní účetně-informační systém

Moduly - MRP Vizuálního účetního systému

Nabízíme Vám moduly - účetní programy, které jsou navzájem propojeny a svou funkcionalitou dokáží pomáhat drobným řemeslníkům i společnostem s rozsáhlým skladovým hospodářstvím.

MRP Silver a Gold
MRP Silver a Gold
Účetní komplety
MRP Jednoduché účtovníctvo
Daňová evidence
MRP Podvojné účtovníctvo
Účetnictví
Mzdy a personalistika
Mzdy a personalistika
Faktury
Faktury
Skladová evidence
Skladová evidence
Restaurace
Restaurace
maloobchod
Maloobchod
Kniha jízd
Kniha jízd

MRP - Vizuální účetní systém

vizual0001.png
Celý účetní systém je sestaven z jednotlivých modulů - účetních programů. Zákazník si tedy kupuje jen ty účetní programy, které ke své práci momentálně nezbytně potřebuje. S rostoucími potřebami firmy si pak může postupně dokupovat další. Tím se stal celý účetní systém velice atraktivní nejen po kvalitativní, ale i po cenové stránce.
Velkou oblibu (a to nejen u účetních firem) si získaly konfigurace účetních programů v multiverzích, které umožňují jednoduchým způsobem evidovat a prohledávat účetní agendy mnoho let zpětně nebo vést současně účetnictví až 9998 firmám. Účetní programy dodáváme i ve formě síťových verzí. Za velmi výhodné ceny je celý systém pravidelně aktualizován jak po stránce legislativní, tak i po stránce uživatelského komfortu a vývoje dalších funkcí. Účetní systém je pravidelně ověřován auditem. K nahlédnutí je aktuální auditorské ověření.
Nejen podnikatelé a živnostníci, ale i ekonomové a ředitelé firem, ocení ekonomické analýzy v grafické podobě v animovaném 3D zobrazení (tyto ekonomické analýzy jsou součástí Účetnictví, Daňové evidence, Skladu a Fakturace i v té nejzákladnější verzi), plánovat rozvoj firmy nebo pouze vytvářet komfortní (uživatelsky modifikovatelné) tiskové výstupy.
MRP-Vizuální účetní systém sestavuje Kontrolní hlášení DPH. Pro uživatele jsme připravili příručku pro sestavení Kontrolního hlášení, která vysvětluje jak správně vyplňovat daňové náležitosti na jednotlivých dokladech.
MRP Vizuální účetní systém je určen pro plátce i neplátce DPH

Minimální konfigurace pro vizuální účetní systém

Operační systém

Windows 11
Windows 10
Windows 8
Windows 7
Windows Vista

Rozlišení

1024x768 nebo vyšší

Síťové verze

  • Vyžadujeme, aby jednotlivé počítače v síti byly propojené kabely v lokální (místní) síti. Síťové licence MRP-Vizuálního účetního systému sice nejsou omezovány na konkrétní maximální počet pracovních stanic, ale je nutné podotknout, že při vzrůstajícím počtu pracovních stanic může docházet k nežádoucímu zpomalování práce či jiným problémům na jednotlivých počítačích. Těm uživatelům, kterým záleží na zachování pružnosti práce na jednotlivých pracovních stanicích, doporučujeme používat účetní systém MRP-K/S.
  • Tento bod se týká uživatelů, kteří mají na pracovních stanicích (na kterých spouští naše programy) Windows 10. Server (OS na kterém jsou nasdílena data) musí pro sdílení souborů podporovat protokol SMB ve verzi 2 nebo vyšší. To vylučuje použít pro server operační systémy, které toto nepodporují, např. Windows XP, Windows Server 2003. Pokud máte data nasdílena na NAS serveru, tak tento požadavek platí samozřejmě i pro něj.