Nabízíme Vám individuální a skupinová školení v našich učebnách

Online školení přes internet (webinář)

Školení probíhá online, zákazník nemusí nikam cestovat - může být ve své firmě nebo u sebe doma.

Absolvovat školení pro Vás nebylo nikdy snadnější a nemá žádné zvláštní požadavky na Váš hardware. Webinář probíhá tak, že školitel promítá obrazovku svého počítače přímo na Váš monitor, takže vidíte všechno, o čem mluví a co dělá. Se školitelem komunikujete přes sluchátka s mikrofonem připojenými k vašemu počítači (což doporučujeme). Pokud sluchátka nemáte k dispozici, můžete nám zavolat a komunikace bude probíhat po telefonu.


Jak na to?


Po objednání a domluvení termínu se k nám můžete připojit ve dvou až třech jednoduchých krocích:

 1. V domluveném termínu školení otevřete první odkaz, který Vám přijde emailem.
  1. Máte-li již nainstalován program TeamViewer: internetový prohlížeč se Vás hned zeptá, jestli jej chcete využít. Kliknete jen na „Otevřít odkaz“ (program TeamViewer budete mít označen modře). Program se spustí a hned sám připojí k webináři!
  2. Spustit TeamViewer
  3. Nemáte-li nainstalovaný program TeamViewer: internetový prohlížeč Vám nabídne možnost stáhnout soubor „Download single-use TeamViewer“.
   Download single-use TeamViewer
 1. Následně jen spustíte stažený soubor (pokud se Vás Windows zeptá, zvolte, že chcete povolit spuštění tohoto souboru) a TeamViewer se již sám připojí k webináři!


Pozn.: V případě, že by Vám výše uvedený postup nefungoval, klikněte v emailu na druhý námi zaslaný odkaz. Pomocí něj stáhnete a spustíte program TeamViewer QJ. Následně zadáte ID schůzky, které také naleznete v emailu, a zvolíte „Připojit“.


Doporučení


Ačkoli lze kvalitní školení jednoho připojeného účastníka provést bez jakýchkoli zvláštních požadavků na vybavení počítače, bude pro Vás určitě přínosem, když při školení budete moci využívat obě ruce. K tomu Vám namísto klasického telefonu doporučujeme použít sluchátka s mikrofonem, která připojíte k počítači. Další výhodou je mít větší monitor, na němž můžete mít vedle sebe spuštěný jak vlastní program (abyste mohli zkoušet nově učené znalosti v praxi), tak samotný webinář.


Upozornění pro více než jednoho účastníka webináře


Připojí-li se k webináři dva a více účastníků, je potřeba, aby každý z účastníků měl k počítači připojené alespoň reproduktory (aby slyšel školitele), v ideálním případě sluchátka s mikrofonem (aby mohl se školitelem komunikovat i hlasem). Nicméně v případě, že nemáte k dispozici mikrofon, můžete k dotazům využít chat, který je ve webináři přístupný.
Pozn.: Notebooky mají reproduktory i s mikrofonem obvykle zabudované v sobě, takže v tomto případě není potřeba používat sluchátka (doporučujeme však před samotným školením vyzkoušet kvalitu zvuku).

Školení v Praze

Školení probíhá v moderně vybavené specializované učebně v domě MRP v Praze 9.
školicí středisko
Vážení uživatelé MRP® programů,

dovolujeme si Vám nabídnout možnost skupinového zaškolení Vás nebo Vašich pracovníků na obsluhu našich účetních programů (předpokládáme základní znalost práce na PC).
Školení probíhají ve specializované učebně v domě MRP, v Náchodské ulici 697/116, Praha 9 - Horní Počernice (mapa). Maximální počet účastníků jednotlivého školení je osm. Školení začínají v 900 a končí v 1600 (s přestávkou na oběd od 1200 do 1300).

 

Přihlášky na skupinové školení přijímáme telefonicky nebo e-mailem. Bude Vám vystavena předfaktura, kterou je nutné uhradit nejpozději do sedmi dnů před začátkem školení. Bližší informace o školeních můžete získat na telefonním čísle 281 925 630.

Nabízíme Vám také individuální školení, jehož termín si můžete telefonicky dohodnout s paní Zvonečkovou na telefonu 281 925 630. Ceny za individuální školení naleznete v ceníku.


MRP Informatics, s. r. o. si vyhrazuje právo na změnu termínu v případě přeplnění (nebo nenaplnění přihlášek) žadateli o jednotlivé kurzy. O případné změně budete vyrozuměni.

Školení ve Zlíně

Školení probíhá ve specializované učebně, vybavené moderní počítačovou technikou. Učebna se nachází v distribučním středisku naší firmy ve Zlíně.
školicí středisko
Vážení uživatelé MRP® programů,

dovolujeme si Vám nabídnout možnost skupinového nebo individuálního zaškolení Vás nebo Vašich pracovníků na obsluhu našich účetních programů (předpokládáme základní znalost práce na PC).

Školení probíhají ve specializované učebně v budově MRP, na adrese Osvoboditelů 3315, Zlín (mapa). Maximální počet účastníků jednotlivého školení je osm. Školení začínají v 900 a končí v 1600 (s přestávkou na oběd od 1200 do 1300).

 

Přihlášky na skupinové školení přijímáme telefonicky nebo e-mailem. Bude Vám vystavena předfaktura, kterou je nutné uhradit nejpozději do sedmi dnů před začátkem školení. Bližší informace o školeních můžete získat na telefonním čísle 577 001 258.

Nabízíme Vám také individuální školení, jehož termín si můžete telefonicky dohodnout s panem Křížem na telefonu 577 001 258. Ceny za individuální školení naleznete v ceníku.

Školení v Brně

Školení provádí naše partnerská firma v Brně (a také přímo v prostorách Vaší firmy kdekoliv v ČR).
Individuální i skupinová školení pořádá naše partnerská firma KELBL s.r.o. ve svém školicím středisku. V případě zájmu je možné domluvit školení i přímo v prostorách Vaší firmy kdekoliv v České republice.

U firmy KELBL je možné náš software i zakoupit. Také je možné si objednat instalaci, nastavení software, úpravu tiskových sestav, ...

Více informací získáte na:

KELBL s.r.o.
Slatinská 2955/20
636 00   Brno - Židenice
e-mail: kelbl@kelbl.cz
Telefon: 603 415 114