Ceník - rozšíření

Pro získání aktualizací programů je nutné sdělit nám licenční čísla programových produktů, jejichž aktualizace objednáváte! Cena aktualizace závisí na datu pořízení prvotní licence nebo poslední aktualizace daného produktu! Při koupi nového programu nebo jeho aktualizace získáváte navíc jednoroční e-mailovou a telefonickou HOT-LINE podporu zdarma! Ceny aktualizací se vypočítávají z běžných cen (ne z případných akčních slev!). Převod licenčních práv na užívání MRP software nebo zapůjčení různým subjektům (fyzickým nebo právnickým) není povoleno!!!

a) Kdo má předplacené aktualizace, a má zájem na rozšíření o sklad, multiverzi nebo síťovou verzi, zaplatí rozdíl mezi jednotlivými cenami plus 300,- Kč.
Kdo má předplacené aktualizace na užívání účetního kompletu MRP-Silver, a má zájem na rozšíření na MRP-Gold, zaplatí 3500,-Kč.
Tento bod neplatí pro MRP-K/S.
b) Kdo nemá předplacené aktualizace, a má zájem na rozšíření o sklad, multiverzi nebo síťovou verzi, zaplatí rozdíl mezi jednotlivými cenami plus příslušné roční předplatné aktualizací.
Kdo nemá předplacené aktualizace na užívání účetního kompletu MRP-Silver, a má zájem na rozšíření na MRP-Gold, zaplatí 3500,-Kč plus příslušné roční předplatné aktualizací.
Tento bod neplatí pro MRP-K/S.
c) Jestliže máte zájem instalovat účetní program na více počítačích, ale pouze v rámci jedné firmy (s jedním IČ), zaplatíte za každou další instalaci účetního programu pouze 30% z běžné ceny. Tento bod neplatí pro rozšiřující licence pro klientské stanice MRP-K/S. Zvýhodněnou cenu lze využít pouze v případě, že máte aktuální verzi účetního programu.
d) V případě, že uživatel Daňové evidence musí ze zákona začít účtovat podvojným způsobem a chce zakoupit produkt Účetnictví, nebude platit plnou cenu programu, ale zaplatí cenu se slevou. Výše slevy bude činit 30% z běžné ceny Daňové evidence, kterou dosud užíval.
Tento bod neplatí pro MRP-K/S.
e) V případě, že si uživatel účetního programu (Vizuálního nebo Univerzálního) chce zakoupit softwarový balík programů MRP Silver nebo MRP Gold zaplatí jeho běžnou cenu (bez slev).

 

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

 

Nabídka práce
Auditorské osvědčení MRP účetních programů
Licenční ujednání
Zásady ochrany osobních údajů
© 2023 MRP-Informatics, spol. s r.o.
  info@mrp.cz
  577 001 258
MRP na Slovensku