Ekonomické systémy MRP

Proč právě ekonomické systémy MRP® ?
  1. MRP ekonomické systémy jsou snad nejrozšířenější ekonomický software v ČR (přes 100.000 instalací) s více než 29-ti letou tradicí, pravidelnými aktualizacemi, kvalitou ověřovanou pravidelným auditem a s velmi příznivou cenou.
  2. Celý jeden rok od zakoupení nového ekonomického software si uživatel může sám stahovat z internetu všechny jeho aktualizace zdarma.
  3. Hot-line poradenství zdarma poskytujeme legálním uživatelům našeho ekonomického software do jednoho roku od zakoupení prvotní licence ekonomického programu a taktéž zdarma do jednoho roku od zakoupení aktualizace tohoto ekonomického programu. Platíte pouze běžné telekomunikační poplatky.
  4. Již v základních placených verzích umožňuje MRP ekonomický software evidovat neomezený počet zápisů v jednotlivých agendách, vystavovat mzdy pro neomezený počet zaměstnanců ve mzdových programech, a to bez dalších doplatků.

MRP ekonomické systémy jsou určeny zejména pro soukromé podnikatele, malé a střední firmy nebo i větší obchodní společnosti, které zaměstnávají až stovky zaměstnanců. MRP ekonomické systémy s oblibou využívají profesionální účetní firmy a daňoví poradci. Ekonomický software dodáváme také v modifikaci pro práci v lokálních sítích. Pro práci přes internet, v místních sítích nebo i pro práci na jednom počítači je určen účetní systém MRP-K/S. Multiverze programů umožňují jednoduchým způsobem vést účetní agendy mnoho let zpětně. Firemním manažerům a ekonomům pak pomáhají multiverze účetních kompletů v přehledné grafické podobě analyzovat hospodaření ve firmě nejen za jednotlivé dny, ale i za několik let zpětně.

Nabízíme tyto tři ekonomické systémy:

MRP-K/S

Účetní systém MRP-K/S

Vlajková loď účetních programů MRP! Jedná se o účetní systém pro obchodní společnosti, účetní firmy, daňové poradce nebo i drobné podnikatele.

Účetní systém MRP-K/S obsahuje tyto moduly a podmoduly:
Účetnictví, Daňová evidence, Faktury, Mzdy a personalistika, Daň z příjmů, Roční výkazy, Daňové optimalizace, Adresář dodavatelů a odběratelů, Skladová evidence a Evidence obalů, Ekonomické a finanční analýzy, Ostatní pohledávky a závazky, Zápočty, Objednávky, Majetek, Maloobchod, Restaurace, Interní doklady, Kniha jízd, Pokladna, Banka, Internetbanking, Příkazy k úhradě, stálé platby, CRM, Nabídky, Poptávky, Pošta, Opravy a reklamace, Smlouvy vydané a přijaté, ..

Vizuální

Vizuální účetní systém

Oblíbený účetní systém pro drobných podnikatelů a středních firem, plátců i neplátců DPH, zaměstnavatelů s neomezeným počtem zaměstnanců.

Vizuální účetní systém nabízí tyto sestavy:
Daňová evidence, Účetnictví, Skladová evidence, Faktury, Mzdy a personalistika, Maloobchod, Restaurace, Kniha jízd, Výroba a kalkulace, ..

nebo cenově zvýhodněné komplety:

  • MRP Silver
  • MRP Gold, který vám umožní práci v počítačové síti.

Univerzální účetní systém

Účetní systém oblíbený mezi konzervativními uživateli, kterým vyhovuje DOS-ové ovládání.

U tohoto účetního systému si můžete zakpoupit tyto sestavy:
Daňová evidence, Účetnictví, Skladová evidence, Faktury, Maloobchod, Evidence majetku, Kniha jízd a doprava, Evidence pošty

Nabídka práce
Auditorské osvědčení MRP účetních programů
Licenční ujednání
Zásady ochrany osobních údajů
© 2020 MRP-Informatics, s.r.o.
  info@mrp.cz
  577 001 258
MRP na Slovensku